Szkoła Psałterzystów

24.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Od 18-20 listopada 2011 r. zapraszamy na kolejną edycję Szkoły Psałterzystów. Ma ona formę dni skupienia połączonych z warsztatami muzyczno-liturgicznymi i adresowana jest do osób śpiewających psalmy w liturgiach parafialnych.

Formacja psałterzystów, przyjęta w naszej diecezji w ramach wychowania do liturgii i przez liturgię, przewiduje trzy weekendowe spotkania w ciągu roku szkolnego. Uczestnicy włączają się od dowolnego etapu i kontynuują spotkania tak, by zaliczyć materiał przewidziany w programie Szkoły. Na zakończenie całego cyklu uczestnicy przechodzą odpowiednią weryfikację i otrzymują dyplomy.

Zajęcia Szkoły Psałterzystów odbędą się w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2. Koszt 70 zł. Uczestnicy nie mogą być młodsi niż I klasa gimnazjum. Bardzo zachęcamy dorosłych. Za projekt odpowiedzialny jest ks. dr Jacek Lewiński i s. Monika Grabek ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej oraz animatorzy muzyczni - Natalia Korczyc i Łukasz Czartowski, członkowie Diecezjalnej Diakonii Muzycznej Ruchu Światło-Życie. Najbliższe zajęcia będą dotyczyły psalmów na okres Adwentu i Bożego Narodzenia.

Zgłoszenia do 10 listopada 2011 r. W formularzu poniżej wybieramy adresata: Centrum Ruchu Światło-Życie - recepcja. Zgłoszenia telefoniczne - tel. (94) 340 98 69 lub 600 604 137. Przyjazd do godziny 16:00 w piątek; wyjazd po godz. 14:00 w niedzielę.

Pobierz zarys programu w formacie pdf
 


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 4022
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x