Noc Świętych w Szczecinku

20.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

31 października o godz. 18:40 w kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku wspólnota oazowa wraz z ks. Robertem Stworą zapraszają na Noc Świętych. Wszystko zaczyna się od wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu i uwielbienia Żywego Boga.

Podczas adoracji przywoływane będą teksty Świętych o Eucharystii. Przygotuje to uczestników modlitwy do Mszy Świętej, której przewodniczył będzie ks. Radosław Siwiński. Czuwanie zakończy się wspólnym spotkaniem przy stole, ku pokrzepieniu ciała i dla rozradowania dobrym towarzystwem i gorącymi rozmowami.

Podczas adoracji towarzyszyć nam będą relikwie Świętych z przestrzenni dwudziestu wieków trwania Kościoła. Dzięki uprzejmości Księży Saletynów naszą modlitwę wspomoże aż 50 świadków Jezusa - m.in. Apostołowie św. Piotr i Paweł,  Bartłomiej, Tomasz, Filip, Barnaba oraz Mateusz, Łukasz i Marek Ewangeliści, a także wielu innych Świętych i Błogosławionych: św. Benedykt, Bonifacy, Innocenty, Seweryn, Sebastian, Laurencja, czy Maria Goretti.

Plakat czuwania


Wyświetleń: 3751
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x