Pierwszy turnus OE

19.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

W pierwszym turnusie Oazy Ewangelizacyjnej 2011 wzięło udział 26 uczestników z: Bobolic (9 osób), Szwecji (2), Szczecinka (4), z Lipia (1), Jezierzyc (1), Modrzewca (1), Sławna (3), Świdwina (4) oraz z Borkowa (1).

Ciekawe, że większą cześć stanowili chłopcy (14). Dziewcząt było 12. Oazę poprowadziła diakonia w składzie: ks. Wojciech Parfianowicz, ks. Zbigniew Woźniak, s. Monika Knysz, kl. Daniel Podpłoński, kl. Piotr Łowicki, anim. Magdalena Grajewska, anim. Marta Haczykowska i anim. Klaudia Rosińska.

W trakcie rekolekcji swoim świadectwem dzielili się chłopcy ze Wspólnoty Cenacolo - Peter ze Słowacji i Łukasz z Polski oraz Iwona i Sylwester Grudowie z Koszalina, należący do Domowego Kościoła.

Zobacz galerię


Wyświetleń: 3630
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x