Spotkanie w Świdwinie

18.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Od ubiegłego roku zawiązała się wspólnota oazowa w parafii pw. św. Michała Archanioła w Świdwinie. Jej moderatorem jest ks. Wojciech Kolarz, którego wspomaga animatorka krzyżowa Monika Bryła. W ubiegłą niedzielę wspólnotę tę odwiedził moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie.

Młodzi przygotowali, jak zwykle, liturgię wieczornej Mszy Świętej, na której ks. Zbigniew Woźniak wygłosił dla zgromadzonych parafian homilię. Po Eucharystii odbyło się oazowe spotkanie z konferencją na plebanii. Wspólnota jest pełna entuzjazmu i pomysłów. Zdeklarowała również podęcie posługi recepcji i diakonię ładu podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu 11 listopada.

Na spotkaniu były także siostry z Lipia: Monika Knysz i Grażyna Łazor. Wszystko zakończyło się krótką wizytą w domu jednego z animatorów, który wytrwale dojeżdża na formację swoją i swojej podopiecznej z miejscowości oddalonej o kilkanaście kilometrów!


Wyświetleń: 3303
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x