Szlachetna paczka

17.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Wkrótce po raz 11 odbędzie się jedna z największych akcji przedświątecznej pomocy potrzebującym rodzinom - SZLACHETNA PACZKA. Organizatorzy aktualnie poszukują wolontariuszy do akcji. SZLACHETNA PACZKA polega na konkretnej i celowej pomocy najbiedniejszym.

Wolontariusz odwiedza potrzebującą rodzinę i poznaje jej potrzeby. Potrzeby rodziny są umieszczane na liście, a taka lista potrzeb oraz opis rodziny umieszczane są w anonimowej bazie danych na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl. Następnie darczyńcy wybierają rodzinę, której chcą pomoc i przygotowują dla niej paczkę zgodnie z tym, co rodzina umieściła na liście potrzeb. Są to najczęściej odzież, pożywienie, środki czystości czy opał. Darczyńca obdarowuje wiec rodzinę dokładnie tym , czego ona potrzebuje.

Aby sprawnie przeprowadzić akcję i dotrzeć do najbiedniejszych rodzin, potrzebni są wolontariusze, którzy opiekują się rodzinami. Wolontariuszy poszukujemy w Szczecinie, Koszalinie, Darłowie, Kołobrzegu, Nowogardzie, Gryfinie, Gryficach, Stargardzie, Pyrzycach, Świnoujściu, Szczecinku i Tucznie.

Bliższe informacje w plikach: idea, wolontariusze.


Wyświetleń: 2925
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x