Wizyta w Czarnem

05.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Jest już zaplanowana listopadowa Oaza Modlitwy dla osób wchodzących do deuterokatechumenatu. Tym razem odbędzie się ona w par. pw. Wniebowzięcia NMP w Czarnem.  Moderator diecezjalny odwiedził w związku z tym miejscową wspólnotę oazową.

Razem z nim przyjechały s. Monika Knysz i s. Grażyna Łazor. Po spotkaniu z ks. proboszczem Andrzejem Pacholskim i ustaleniu spraw organizacyjnych, dalszy ciąg wizyty miał miejsce w domu sióstr ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej, które opiekują się czarneńską oazą. W kaplicy sióstr celebrowana była Eucharystia z homilią o ewangelizacyjnych cechach wspólnoty parafialnej, a po niej miało miejsce spotkanie oazowiczów z gośćmi. Było dużo radości.


Wyświetleń: 3008
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x