Miłość, przyjaźń i wiara

02.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Wczoraj na kobiercu ślubnym stanęła nasza krzyżowa animatorka Karolina Łumianek i jej narzeczony Piotr. Świadkowała im również krzyżowa animatorka Jola Nowak. Ranga uroczystości wysoka, więc było przy tym sześciu kapłanów. Siódmy utknął na fotelu dentystycznym :)

Młodzi udzielili sobie sakramentu małżeństwa w koszalińskiej katedrze. Z szacunku dla chleba i pieniędzy nie było obsypywania nowożeńców ryżem i drobnymi monetami. Śpiewy i liturgia słowa przygotowane przez przyjaciół ze Wspólnoty Emmanuel i Ruchu Światło-Życie dodały głębokiego uroku całej ceremonii. Miło było zobaczyć tylu ludzi, których łączy miłość, przyjaźń i wiara.

Zdjęcia autorstwa s. Grażyny Łazor.


Wyświetleń: 4116
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x