Zaproś jedną osobę

30.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

W naszym Żywym Różańcu jest już prawie trzysta osób. Blisko połowa tajemnic jest zatem rozdzielona. Trzeba przyznać, że w tym roku wkładamy o wiele mniej wysiłku w promocję tego dzieła, bo odzew przyszedł zdecydowanie szybciej niż w pierwszej akcji.

Po raz kolejny są z nami siostry karmelitanki z Bornego Sulinowa i klaryski z Słupska, które będą trwać na modlitwie, łącząc się z nami duchowo w ukryciu klasztornej klauzury. Jest znowu Wspólnota "Cenacolo", nasi biskupi, wielu kapłanów, kleryków oraz sióstr i braci z zakonów czynnych. Przyłączyli się również świeccy uczestnicy ubiegłorocznego Żywego Różańca z diecezji i spoza niej. Co więcej, inni chcą powielić ten pomysł w swoich diecezjach - np. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z Chojnic w diec. pelplińskiej.

Kolejne "wolne" tajemnice czekają na chętnych, którzy zapewne przyłączą się do tej modlitwy - jeśli tylko im o niej powiemy. Teraz więc, mamy propozycję, by każdy, kto jest już zgłoszony, spróbował zaprosić choć jedną osobę. Może to wiele trudniejsze niż wzięcie na siebie kilku dziesiątek, ale właśnie o to chodzi, by prosić innych o tę "małą cząstkę", którą ofiarują Bogu.

Szczegółowe informacje o idei i zapisach do Żywego Różańca 2011


Wyświetleń: 2881
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x