Mam super przyjaciół

28.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

 "Mam super przyjaciół, super grupę oazową, którą bardzo kocham". To słowa z jednego z wywiadów przeprowadzonych z młodymi oazowiczami, którzy uczestniczyli w powakacyjnym dniu wspólnoty w Skrzatuszu. Doświadczenie wspólnoty, to radość i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej edycji programu "Barka". Rozmowy z uczestnikami i "próbka" atmosfery pokazują, jak bardzo młodym katolikom potrzeba takich chwil i miejsc, gdzie czują się silniejsi i u siebie. Dostęp do programu na stronach TVP3 Szczecin.


Wyświetleń: 2609
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x