Nowy moderator w Prowincji Gdańskiej

28.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Ojciec Robert Zbierański OFMConv. Franciszkanin Konwentualny z Prowincji Św. Maksymiliana Marii Kolbego (Prowincja Gdańska) od 31.08.2011 r. został nowym moderatorem Oazy Wielkiej Sychem. W tej posłudze zastąpił o. Michała Sabatowskiego, który 02.09.2011 r. udał się na misję do Ekwadoru.

Biogram:

Urodzony w Gnieźnie 09.10.1972. W Zakonie od roku 1994. W latach 1995-2001 studia w WSD OO. Franciszkanów w Łodzi-Łagiewnikach. Śluby Wieczyste 12.12.1999. Święcenia Kapłańskie 26.05.2001. W latach 2001-2003 pracował w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Koszalinie, gdzie był moderatorem lokalnej wspólnoty oazowej Sychem, duszpasterzem dzieci i katechetą w VI LO. W latach 2003-2011 magisterskie i doktoranckie studia pedagogiczne (KUL). W latach 2007-2009 uczestnik Szkoły Wychowawców Seminaryjnych i Zakonnych w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie.

Obecnie znów posługuje w parafii franciszkańskiej w Koszalinie, gdzie jest moderatorem lokalnej wspólnoty oazowej.


Wyświetleń: 5561
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x