Przyłącz się do diakonii!

27.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

„Jak liturgia jest życia oddechem, tak stwórz życie nowe...” - śpiewamy w jednej z oazowych piosenek roku. Jeśli masz pragnienie odkrywać jeszcze bardziej piękno liturgii, a w niej Boga, który jest bliski, prawdziwie obecny i nieustannie dający siebie, to zapraszamy.

Ogłaszamy nabór nowych kandydatów do Diecezjalnej Diakonii Muzycznej i Liturgicznej. Służba w tych diakoniach wychowuje, poprzez osobiste doświadczanie Żywego Jezusa, do dawania siebie nie tylko w samym Ruchu, ale i w całym naszym Kościele Diecezjalnym. Jest to miejsce, gdzie możesz dać siebie Bogu i ludziom przez śpiew lub granie na instrumentach albo przez przygotowanie pięknych celebracji.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w to dzieło. Diakonie mają w październiku swoje spotkanie, w terminie 14-16 (Szczecinek). Jeśli chcesz spróbować, przyjrzeć się tym diakoniom i zdecydować, czy zaangażowanie się w nie odpowiada Twoim pragnieniom, to zgłoś się i przyjedź! :) Trzeba być przynajmniej po młodzieżowej Oazie Nowego Życia stopnia podstawowego (tzw. "zerówka).

Zgłoszenia i wszelkie zapytania należy kierować do s. Moniki Grabek, kom. 608 693 143. Termin zgłaszania najpóźniej do 7 października - wiąże się to z organizacją noclegów, gdyż będziemy gościć u rodzin szczecineckiej parafii Mariackiej.

Zgłoszenia elektroniczne przez formularz. Wybierz adresata: Diakonia Muzyczna - s. Monika Grabek.


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 3489
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x