Zdjęcie do kalendarzyka

27.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Jak co roku przygotowujemy na 11 listopada nowy kalendarzyk oazowy "do portfela". Ogłaszamy zatem kolejny konkurs na zdjęcie z Waszych wspólnot, które nawiązywałoby do hasła roku: "Słuchać Pana w Kościele". Zdjęcie będzie ozdabiało awers kalendarzyka.

Autor otrzyma darmową pulę kalendarzyków, a jego zwycięstwo zostanie ogłoszone na naszych stronach internetowych. Chęć udziału w konkursie należy zgłaszać do Centrum w Koszalinie do 20 października 2011 r. W formularzu kontaktowym należy wybrać Centrum Ruchu Światło-Życie - moderator diecezjalny RŚŻ.


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 3213
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x