Rocznica przejścia s. Jadwigi

26.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

W najbliższą środę (28 września) obchodzić będziemy drugą rocznicę śmierci s. Jadwigi Skudro ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa. Była ona współzałożycielką Domowego Kościoła czyli rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie.

W dziale "Oaza w pigułce - Założyciele" jest już dostępna strona z jej krótką biografią i filmem o jej posłudze na rzecz rodzin. Dwukrotnie uniknęła śmierci i dziś nie ma wątpliwości, że Bóg zachował ją dla swojego dzieła. Dziękujemy za udostępnienie materiału państwu Elżbiecie i Mirosławowi Wrotek, parze filialnej Domowego Kościoła z archidiecezji warszawskiej.

Przy okazji obwieszczamy, że dla gromadzenia materiałów video dobudowany został w naszym serwisie kanał filmowy You Tube. Banner z linkiem dostępu na stronie głównej  po lewej stronie.


Wyświetleń: 2943
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x