Pożegnanie o. Michała

19.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Na portalu You Tube dostępna jest relacja z pożegnania o. Michała Sabatowskiego, franciszkanina, który pełnił posługę moderatora Ruchu Światło-Życie w Prowincji Gdańskiej Zakonu Franciszkanów Konwentualnych.

Jak już pisaliśmy o. Michał został wysłany do Ekwadoru. Niedawno pisał do nas: Jutro minie tydzień od mojego przyjazdu w andyjskie klimaty. Dzieje się dość sporo i wbrew powszechnej opinii nie jest to świat typu asta maniana. Ostatnie dni wypełnia mi sprzątanie, zakupy, pranie, nauka języka a nawet gotowanie (dwa polskie dżemiki na ekwadorskim gazie). Niby nic szczególnego proste codzienne życie, ale właśnie przez tą prostotę urzekające.

 


Wyświetleń: 2329
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x