Zaproszenie na ORD

04.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Zgodnie z ustaleniami na ostatnim DWDD w Poznaniu, odbędzie się na terenie naszej filii Oaza Rekolekcyjna Diakonii (ORD) w dniach 9-13 listopada. Przyjazd 9.11 do wieczora, msza o godz. 20:00; zakończenie 13.11 ok. godz. 17:00.

Miejsce rekolekcji, to Brdowo koło Koła, na terenie diec. włocławskiej. Poprowadzi je ks. Maciej Krulak. Koszt 250 zł dla dorosłych, dzieci do lat 3 bezpłatnie, od 3-7 - 50 zł, od 7-12 - 100 zł. Zgłoszenia przyjmują Małgorzata i Ryszard Opasiakowie - tel. 607 153 393 lub 607 106 369.

W rekolekcjach mogą wziąć udział osoby po całej formacji podstawowej, za zgodą moderatora diecezjalnego.


Wyświetleń: 2827
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x