Reportaż z dnia wspólnoty w Lipiu

28.08.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Ekipa programu „Barka” TVP3 Szczecin gościła, jak co roku, na rekolekcyjnym dniu w wspólnoty. Obydwa wakacyjne dni wspólnoty odbyły się w Lipiu. Pierwszy z nich został uwieczniony w odcinku „Barki” emitowanym 24.07.32011 r.

Można nieco powspominać, ale jest to także okazja do przypomnienia i nastawienia się na najbliższy dzień wspólnoty dla młodzieży w Skrzatuszu (17 września) oraz Diecezjalną Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie (11 listopada), gdzie tradycyjnie spotkają się wszystkie gałęzie oazy.

Klikając na logo „Barki” (na listwie współpracowników medialnych u dołu naszej strony) łatwo przejść od razu do najnowszego odcinka „Barki”. Zapraszamy co tydzień. Po wakacjach, w telewizyjnej regionalnej „trójce” program emitowany będzie w każdą niedzielę o godz. 8.00.


Wyświetleń: 3618
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x