Konkurs fotograficzny

19.08.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Zachęcamy uczestników, animatorów i moderatorów letnich rekolekcji oazowych do udziału w 8. edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego. Zasady są proste: wystarczy przesłać do końca września od 3 do 10 zdjęć ze swoich rekolekcji.

Oceniany jest poziom techniczny i artystyczny fotografii oraz ich zestawienie. Prace należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres dks[malpa]katowice.oaza.pl najlepiej w postaci spakowanego załącznika (jeden plik zip). W treści e-maila należy podać swoje imię i nazwisko (ewentualnie pseudonim), adres zamieszkania, parafię oraz rodzaj, czas i miejsce rekolekcji.

Organizatorem konkursu jest Diakonia Komunikowania Społecznego Archidiecezji Katowickiej, patronat honorowy objęli moderator generalny ks. Adam Wodarczyk, moderator Ruchu w archidiecezji katowickiej ks. Ryszard Nowak oraz Centralna Diakonia Komunikowania Społecznego. Patronat medialny: czasopisma „Oaza” i „Wieczernik”, Radio Fos-Zoe oraz serwis www.oaza.pl. Organizatorzy zapewniają kompetentną ocenę prac przez profesjonalnych fotografików oraz atrakcyjne nagrody.

Regulamin i zasady przesy¬łania prac są dostępne na stronie katowice.oaza.pl/konkurs.


Wyświetleń: 3562
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x