Wirtualny Madryt

09.08.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Chciałbyś przyjechać do Madrytu na Światowe Dni Młodzieży i spotkać się z Ojcem Świętym, ale nie możesz? Wejdź na nasz oficjalny profil na Facebooku i Twitterze! Jesteśmy cały czas na bieżąco i informujemy Was o tym, co dzieje się tu w Madrycie!

Poza tym, jeśli jednak będziesz w tym czasie w Madrycie zapraszamy Cię na szczególne spotkanie iCat, które odbędzie się w Madrycie 19.08 o godz 14:00 w Palacio de Deportes. Będzie to spotkanie wszystkich uczestników portali społecznościowych, na których mamy swój profil. Zapisać się na nie mozna na specjalnej stronie.

A dla posiadaczy telefonu iPhone i Android mamy miłą informację. Dostępna jest już darmowa aplikacja na telefon stworzona specjalnie na ŚDM.


Wyświetleń: 3711
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x