Oazy ewangelizacyjne 2011

03.08.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Ludzie chcą mieć wszystko coraz łatwiej i szybciej. Wiele rzeczy można załatwić, nie ruszając się nawet z domu. Jedno kliknięcie na komputerze. Jeden telefon. A Bóg jest staroświecki. Chce naszego czasu, nie odpowiada od razu na wszystkie pytania, nie ma konta na Facebooku, nie zależy Mu na sukcesie.

Sprawia nawet wrażenie, że nie przejmuje się naszą niecierpliwością, czy wręcz zniechęceniem. Jednak mimo wszystko ma w sobie coś, co nas przyciąga. Ten, kto naprawdę Go poznał już wie, że choć znalazł nie to czego szukał, to na pewno to, czego pragnął. Rozumie też, że „nie istnieje droga na skróty, do miejsca, do którego dojść warto". Młodzi, często zbuntowani albo znudzeni, szukają "dowodu", by było łatwiej. Wiara jednak jest próbą zrezygnowania z drogi na skróty. Bóg nie jest daleki, ale droga do Niego jest wyprawą na Jego warunkach. Odważysz się? Daj odpocząć Twojej komórce, mp-trójce, telewizorowi, komputerowi i nastaw duchowy słuch i wzrok na Tajemnicę, której w głębi duszy chcesz doświadczyć, bo wiesz, że warto.

Zapraszamy Cię na rekolekcje ewangelizacyjne Wystarczy, że jesteś w drugiej klasie gimnazjum lub wyżej. Wybierz dogodny czas i miejsce:

  • 7-9 października - Kołobrzeg (Podczele, Ośrodek im. bp. Domina)
  • 14-16 października - października - Koszalin (Centrum Edukacyjno-Formacyjne)
  • 21-23 października - Ostrowiec k. Wałcza (Ośrodek Caritas St. Liborius)
  • 28-30 października - Ostrowiec k. Wałcza (Ośrodek Caritas St. Liborius)

Program rekolekcji ewangelizacyjnych co roku jest właściwie ten sam, stąd nie przyjmuje się na te rekolekcje młodzieży, która brała już w nich udział wcześniej. Przyjazd na rekolekcje do godziny 16:00 w piątek; wyjazd po godz. 14:00 w niedzielę. Wpłata uczestnika 75 zł. Zgłoś się najpóźniej do 30 września 2011 r. za pomocą poniższego formularza wybierając jako adresata recepcję. Możesz też zgłosić się telefonicznie - tel. (94) 340 98 69 lub 600 604 137. Z racji ograniczenia miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.

Po elektronicznym lub telefonicznym zgłoszeniu otrzymasz osobistą sygnaturę zgłoszenia. Wydrukuj kartę zgłoszenia (dwustronnie na kartce formatu A4), wypełnij i przekaż wraz z opłatą rekolekcyjną swojemu duszpasterzowi w parafii. Warunkiem uczestniczenia jest zapoznanie się z treścią zasad rekolekcyjnych (umieszczone w karcie zgłoszenia) i przyjęcie ich. Gdybyś nie wiedział, do kogo się udać, skontaktuj się z nami telefonicznie. Po 2 października zgłoszenia nie potwierdzone (brak karty i wpłaty w parafiach) uznajemy nieaktualne.

Rodzice uczestników niepełnoletnich, którzy nie odbierają swoich dzieci po oazie osobiście, powinni upoważnić na piśmie osoby, które dokonają odbioru w ich imieniu lub złożyć oświadczenie o samodzielnym powrocie dziecka do domu.


UWAGA! Jeśli jesteś animatorem, masz doświadczenie ewangelizacyjne, odpowiednią formację i pragniesz pomóc w tych rekolekcjach, daj nam znać! Pobierz kartę diakonii i skontaktuj się także z recepcją. Na posługę animatorską winien wyrazić zgodę Twój moderator.


Wyświetleń: 5222
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x