Nowe oblicze koszalin.oaza.pl

05.08.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

A oto pierwsze efekty pracy nad nowym serwisem www.koszalin.oaza.pl! Jesteśmy w połowie zaplanowanej drogi. Postanowiliśmy jednak przejść na nowy layout. Zasadnicza struktura naszej strony została zbudowana. Skończyły się testy i poprawki wewnętrzne. Teraz czas na testowanie i powszechny audyt, dokonany przez odbiorców.

Nowa odsłona serwisu ma oczywiście wiele "pustych" stron, które stopniowo będziemy zapełniać. Nie da się zrobić wszystkiego jednocześnie i wymaga to żmudnej, strasznie czasochłonnej pracy. W gronie Diakonii Komunikowania Społecznego (DKS) postanowiliśmy, że serwis rozpocznie całkiem nowe życie. Nie utracimy jednak dotychczasowej zawartości. Dawne treści stopniowo powrócą do serwisu albo w zaktualizowanej wersji w wiadomościach, albo jako zapiski w dokumentach historycznych. Do wszystkich osób zapisanych do newslettera wysłany będzie list z prośbą o powtórne wpisanie do newslettera, gdyż działać będzie on na innych zasadach. Zweryfikujemy przy okazji listę, a użytkownikom da to możliwość podania aktualnych adresów e-mailowych. Logowanie do forum pozostaje bez zmian.

W nowym serwisie ma możliwość przekazywania różnych uprawnień administracyjnych osobom, które wejdą w skład naszego DKS-u. Zapraszamy więc chętnych do współpracy w redagowaniu dokumentów, tworzeniu grafik, robieniu zdjęć, nadsyłaniu lokalnych korespondencji itp.

Na koniec informujemy, że ostatnie problemy związane z dostępnością stron i innych usług na serwerach oazowych związane są z tym, że wydajność serwera, na którym obecnie postawiona jest oaza.pl jest już zbyt mała. Żeby utrzymać i dalej rozwijać serwis ogólnopolski (w tym nasz serwis diecezjalny), Ruch generalnie przechodzi właśnie na nowsze rozwiązanie o wyższej wydajności. Stąd w najbliższym czasie może być więcej utrudnień i przerw technicznych. Prosimy o cierpliwość.

Zależy nam na Waszych głosach i konstruktywnych uwagach. Nadal bardzo liczymy na dołożenie się członków Ruchu i sympatyków do tego przedsięwzięcia w wymiarze finansowym. Brakuje nam, na tym etapie, jeszcze 2000 złotych. Przypominamy, że darowizny przyjmujemy na konto: Ośrodek Fundacji "Światło-Życie" w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2, 75-817 Koszalin, nr rachunku 07 1240 1428 1111 0010 3255 6835, tytułem: darowizna na serwis www.


Wyświetleń: 4758
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x