Od Tereski i Andrzeja

29.09.2010 
Pobierz stronę w formacie PDF

Szczęść Boże! Witamy was serdecznie!

Czas rekolekcji dla naszego małżeństwa, to czas głębokiego oddechu Pana Boga, czas spojrzenia na samych siebie, co popsuliśmy i gdzie jest coś do naprawienia, okazuje się że i tym razem otworzyły nam się oczy. Było parę chwil, które szczególnie zapadły mi w pamięci. Szczególnie sakrament pojednania, gdzie znowu odnalazłam wiele odpowiedzi i Duch Święty, jak lekarz, wypisał receptę tam, gdzie sobie nie radzę. Dziękuję Bogu za naszego ks..Konrada, który zawsze był gotowy do służby, chociaż ciało nie raz odmawiało posłuszeństwa. Mam wiele podziękowań, za każdego z Was. Nie ma co, dobrał sobie Pan ludzi, którym powiedział JA JESTEM. Kochamy Go na wiele sposobów i to właśnie zauważyłam we wszystkich, którzy byli na oazie I stopnia w Kowarach 2010.

DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE! Wszystkich wspominam z łezką w oku. Nawet dzieci. Już wiem, do których rodziców dopasować (dzięki zdjęciom) Podziwiam Ewę i jej wspaniałą ekipę: Justynkę, Kamilkę, Agnieszkę, Olę i kleryka Michała. Wczasy z Panem Bogiem, odpoczynek dla ciała, ale i dla ducha. Teraz rozumiem Jana Pawła II, dlaczego kochał góry. Pozdrawiam, buziaki dla wszystkich! Z PANEM BOGIEM!

Teresa

Witajcie!

Nie będę gorszy od mojej Żonusi i sklecę parę słów. Jesteście wszyscy wspaniali, obraliście wspaniałą drogę z Panem Jezusem! Ja ponownie przeżyłem piękny ślub z moją połówką. Wypad w góry pokazał mi, ile jeszcze przeciwności jest przed nami, które musimy pokonać! Ci, co zaufali Panu (Iz40,31)!

Z Bogiem! Andrzej.


Wyświetleń: 3174
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x