XXVI Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie

15.10.2019 
Pobierz stronę w formacie PDF

XXVI Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie odbędzie się w poniedziałek, 11 listopada br., już tradycyjnie, w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Wpisuje się ona w temat roku „ Wolni i wyzwalający” upamiętniający 40 lat Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.


Spotkanie, które odbywa się w Narodowe Święto Niepodległości, jest największym oazowym dniem wspólnoty w naszej diecezji. Zapraszamy na nią członków wszystkich gałęzi Ruchu Światło-Życie, a więc dzieci i młodzież, którzy formują się we wspólnotach parafialnych, oraz rodziny, które należą do Domowego Kościoła. Jak co roku, wraz z oazowiczami, zaproszeni są również ci, którzy poszukując swojego miejsca w Kościele, pragną bliżej poznać Ruch Światło-Życie. Najważniejszym punktem pielgrzymki będzie uroczysta Eucharystia.


Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 10 zł za uczestnika. Wpłat należy dokonywać w recepcji, która będzie się znajdowała przy furcie seminaryjnej.
Ze względów organizacyjnych należy obowiązkowo zgłosić wszystkie grupy pielgrzymów. Ważne jest podanie ich dokładnej liczby, aby dla nikogo nie zabrakło posiłku, informatora, itd. Rodziny z Domowego Kościoła zgłaszają się do swoich par rejonowych. Natomiast zgłoszenia wspólnot młodzieży i dzieci dokonuje moderator parafialny.
Ostateczny termin zgłoszeń upływa w środę, 6 listopada br. Tego dnia rozpoczniemy naszą modlitwę w intencji pielgrzymki, odmawiając codziennie jedną dziesiątkę różańca świętego i rozważając kolejną tajemnicę światła.

Plan Pielgrzymki:

 •   8:30 - 9:30 - recepcja
 •   9:30 - zawiązanie wspólnoty
 •   10:30 - konferencja /spotkania w grupach
 •    przerwa na rogala
 •   12:00 - Godzina Odpowiedzialności i Misji
 •   13:30 - obiad
 •   15:00 - Namiot Spotkania
 •   15:30 - Eucharystia

Wyświetleń: 909
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

 • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
 • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
 • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x