Spotkanie Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej

10.09.2019 
Pobierz stronę w formacie PDF

Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza na warsztaty dotyczące pogłębiania znajomości Mszału Rzymskiego, które odbędą się w sobotę 28 września w Koszalinie w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (katedra) przy ul. B. Chrobrego 7.

Przewidywany czas trwania spotkania – od godz. 10.00 do godz. 17.00.

Zainteresowanych (członków diakonii i wszystkich chętnych) prosimy o dokonywanie zgłoszeń do dnia 23 września (poniedziałek) pod numerem telefonu 601 860 800.

ks. Piotr Pękul

Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej


Wyświetleń: 159
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x