Oazy Ewangelizacyjne 2019

12.09.2019 
Pobierz stronę w formacie PDF

Myślałeś kiedyś, że czas biegnie za szybko, że masz ochotę się zatrzymać, wysiąść, doświadczyć, czegoś, Kogoś głębszego? Mamy dla Ciebie propozycję. Jeden jesienny weekend, trzy dni na mniejszych obrotach, niecałe 72 godziny na innych, Bożych warunkach. Piszesz się?

Czas jest jeden: 11-13 października 2019 r.

Jeśli jesteś w VIII klasie szkoły podstawowej lub jesteś starszy, zapraszamy Cię do przeżycia Oazy Ewangelizacyjnej I stopnia w Ostrowcu koło Wałcza.

Jeśli doświadczyłeś już rekolekcji ewangelizacyjnych lub byłeś na Oazie Nowego Życia stopnia podstawowego, w Lipiu czeka na Ciebie Oaza Ewangelizacyjna II stopnia.

Czekamy na Ciebie w piątek do 17.00, żegnać będziemy się po obiedzie w niedzielę, czyli około 13.30. Weź ze sobą śpiwór!

Koszt oazy ewangelizacyjnej to 70 zł

Zgłoszenia od 15 września do 4 października przez stronę: https://www.rekolekcjeoaza.pl/


Wyświetleń: 785
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x