Oaza Rodzin zaprasza na Dzień Wspólnoty

18.07.2019 
Pobierz stronę w formacie PDF

Dzień Wspólnoty to urzeczywistnienie jedności w Duchu Świętym, dlatego Uczestnicy Oazy Rodzin I˚ serdecznie zapraszają do przeżywania tego szczególnego czasu 25 lipca. Rozpocznie się on Eucharystią o 9.30 pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Włodarczyka w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w Dniu Wspólnoty, proszeni są o wysłanie wiadomości sms pod numer 604903211 do 22 lipca.

Księża proszeni są o wzięcie ze sobą alb.


Wyświetleń: 211
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x