Audycje

Oni znają receptę na szczęście

Słuchaj Pobierz plik

Młoda wdowa, pracownik McDonald’s i prywatny przedsiębiorca - ludzie różnie doświadczeni przez życie. Jak każdy z nas, codziennie zmagają się z trudnościami, chociaż oni inaczej. Wstają wcześnie rano, by się pomodlić jutrznią. Wieczorami modlą się nieszporami, bo brewiarz nie jest zarezerwowany tylko dla duchowieństwa. Dlaczego modlą się Liturgią Godzin?

Odpowiedzi na to pytanie w reportażu Radia PLUS Koszalin, zatytułowanym "Oni znają receptę na szczęście" (14'48"; 13,5 MB).

 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x