Audycje

Pamiątki są ważne

Słuchaj Pobierz plik

Niektórzy zbierają porcelanowe figurki, inni breloczki. Po każdej wyprawie przywozimy mnóstwo zdjęć, które potem pomagają nam "wrócić" w odwiedzane przez nas miejsca. Gromadzimy też pamiątki po ludziach bliskich i wielkich, którzy już odeszli. Ale jest na świecie tylko jedna pamiątka, dzięki której wydarzenie i Osoba są wśród nas – to Eucharystia, sprawowana przez wieki na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy i Paschy Chrystusa – Jego Śmierci i Zmartwychwstania.

Reportaż Alicji Górskiej, który został wyemitowany w Radiu PLUS Koszalin w Wielki Czwartek, 28 kwietnia 2013 roku (14'03"; 13,17 MB).  

 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x