Piosenka roku

Każdego roku Ruch Światło-Życie ogłasza konkurs na napisanie tzw. piosenki roku. Do konkursu może stanąć każdy oazowicz. Zdarza się, że za piosenkę roku przyjmuje się pieśń już istniejącą. Piosenka roku jest dodatkowym "nośnikiem" treści formacyjnej przeżywanej w oazach w danym roku. Piosenka ta, często śpiewana we wspólnotach podczas celebracji, rekolekcji i dni wspólnoty, pomaga przyswajać te treści w wymiarze wspólnotowej modlitwy i radości.


2006 - Uczył nas

Słuchaj Pobierz plik

Tekst tej Piosenki Roku napisał ks. Jerzy Szymik, a muzykę skomponował Andrzej Daniewicz SAC. Nawiązywała ona do tematu roku formacyjnego 2006/2007, przebiegającego pod hasłem "Pamięć i tożsamość". Wykonuje ją Diecezjalna Diakonia Muzyczna z Katowic.

»

2005 - Nadzieja

Słuchaj Pobierz plik

Tekst i słowa tej Piosenki Roku napisała Elżbieta Maier. Nawiązywała ona do tematu roku formacyjnego 2005/2006, przebiegającego pod hasłem "Dać świadectwo nadziei". Nagrania dokonała oaza diecezji radomskiej w studiu MGDK w Końskich. Instrumenty klawiszowe i wokal animatorka muzyczna Katarzyna Pacan. Mix, aranżacja i mastering – Maciej Lisowski i studio MGDK Końskie. Nagranie wokali dzięki www.digi-artstudio.com – Marcin Turno.

»
12
Strona 2 z 2, wyświetlono pozycje od 11 do 12, łącznie pozycji: 12.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x