Radio Plus

Współpraca Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji z lokalną rozgłośnią Radia Plus rozpoczęła się w roku 2010, gdy red. Alicja Górska zaprosiła nas do wspólnego projektu jeszcze w ramach funkcjonowania rozgłośni VOX FM. Wielu kapłanów związanych z Ruchem Światło-Życie wzięło wtedy udział w programie "Raport Dnia", prezentującym osobowości Koszalina i regionu. Okazją do tej współpracy stał się Rok Kapłański ogłoszony przez Benedykta XVI. Był to czas nie tylko modlitwy za kapłanów, ale również odkrywania ich powołania, pasji i zaangażowania w społeczność lokalną. Radio VOX FM emitowało te programy już od roku 2007.


Samochodowa Randka Małżeńska 2011

Słuchaj Pobierz plik

Radio Plus Koszalin, jako partner Samochodowej Randki Małżeńskiej, ogólnopolskiej ewangelizacyjnej akcji Domowego Kościoła, wyemitowało 20 listopada 2011 audycję, która dopełniała seansu kinowego. Audycja przygotowana przez organizatorów akcji (Domowy Kościół diec. warszawsko-praskiej), emitowana była jako pomoc w podjęciu dialogu małżeńskiego. Kontynuacją była możliwość zapisania się na kurs komunikacji małżeńskiej.

»

Gość Raportu Dnia 01.04.2010 cz. 2/2

Słuchaj Pobierz plik

Część druga wywiadu przeprowadzonego przez Alicję Górską z ks. Zbigniewem Woźniakiem - moderatorem diecezjalnym Ruchu Światło-Życie, jeszcze w ramach funkcjonowania Radia VOX FM. W cyklicznej audycji "Gość Raportu Dnia", przybliżającej sylwetki ludzi wpływających na lokalną społeczność, przeprowadzono w tej rozgłośni serię wywiadów także z kapłanami związanymi z Ruchem Światło-Życie.

»

Gość Raportu Dnia 01.04.2010 cz. 1/2

Słuchaj Pobierz plik

Część pierwsza wywiadu przeprowadzonego przez Alicję Górską z ks. Zbigniewem Woźniakiem - moderatorem diecezjalnym Ruchu Światło-Życie, jeszcze w ramach funkcjonowania Radia VOX FM. W cyklicznej audycji "Gość Raportu Dnia", przybliżającej sylwetki ludzi wpływających na lokalną społeczność, przeprowadzono w tej rozgłośni serię wywiadów także z kapłanami związanymi z Ruchem Światło-Życie.

»
1234
Strona 4 z 4, wyświetlono pozycje od 31 do 33, łącznie pozycji: 33.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x