Radio Koszalin

Od 12 marca 2007 roku Ruch Światło-Życie w naszej diecezji współpracuje z Polskim Radiem Koszalin. Nasz diecezjalny serwis oazowy umożliwia odsłuchanie "Magazynu Katolickiego", redagowanego w Radiu Koszalin przez red. Katarzynę Kużel i red. Mateusza Sienkiewicza. Magazyn nadawany jest w każdą niedzielę o godz. 8:10.


Magazyn Katolicki 24.12.2017

Słuchaj Pobierz plik

O pomocy Kolędników Misyjnych dla dzieci z Bliskiego Wschodu, o przygotowaniach do wieczerzy wigilijnej w Domu Miłosierdzia, o opłatkowym spotkaniu koszalińskich pionierów, o franciszkańskiej ruchomej szopce, o "ambonie młodych", o kampanii "Kultura picia" i życzenia ks. bp. Edwarda Dajczaka (23'32"; 22,6 MB).

»

Magazyn Katolicki 17.12.2017

Słuchaj Pobierz plik

O akcji "Wigilia bez granic", o przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia, o spotkaniu wigilijnym dla ubogich i samotnych w Słupsku, o uchodźcach i imigrantach w koszalińskim "Civitas Christiana" i o koncercie charytatywnym na budowę Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne na Górze Chełmskiej (21'30"; 20,6 MB).

»

Magazyn Katolicki 10.12.2017

Słuchaj Pobierz plik

O koncertach "Betlejem w Polsce", o XXVIII Festiwalu Pieśni Religijnej "Cantate Domino" im. św. Jana Pawła II, o audiobooku słupskich studentów i o katolicyzmie we Francji (20'17"; 19,5 MB).

»

Magazyn Katolicki 03.12.2017

Słuchaj Pobierz plik

O ekstremalnym rozpoczęciu adwentu, o ekumenicznej akcji "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom", o piekarni Miłosierdzia Bożego, o warszawskich rekolekcjach z ubogimi, o dekrecie o heroiczności cnót Prymasa Tysiąclecia, o staraniach do beatyfikacji Danuty Siedzikówny "Inki" i o Adwentowych Czuwaniach Młodych (24'37"; 23,6 MB).

»

Magazyn Katolicki 26.11.2017

Słuchaj Pobierz plik

O ubóstwie w dzisiejszych czasach, o ustawie o ograniczeniu handlu w niedziele, o przygotowaniu do bierzmowania na IV Ogólnopolskim Kongresie Nowej Ewangelizacji na Jasnej Górze, o piekarni Miłosierdzia Bożego w Koszalinie, o przyszłorocznym XXII Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich i o rzeźbie sakralnej (19'02"; 18,3 MB).

»

Magazyn Katolicki 19.11.2017

Słuchaj Pobierz plik

O IX Dniu Solidarności z Kościołem Prześladowanym, o wspomnieniu św. Marcina w Darłowie i o Światowym Dniu Ubogich (20'22"; 19,6 MB).

»

Magazyn Katolicki 12.11.2017

Słuchaj Pobierz plik

O religijności i moralności młodych ludzi w naszej diecezji, o koncercie charytatywnym na rzecz Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie i o Kościele w Korei Południowej (23'57"; 23,0 MB).

»

Magazyn Katolicki 05.11.2017

Słuchaj Pobierz plik

O świętych kojarzonych z naszą diecezją, o spotkaniu księży emerytów w Słupsku i o remoncie organów w koszalińskiej katedrze (24'49"; 23,8 MB).

»

Magazyn Katolicki 29.10.2017

Słuchaj Pobierz plik

O inauguracji nowego roku akademickiego w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie, o II Kongresie Młodzieży Polonijnej w Warszawie, o akcji "Zapałka nie ogrzeje" i o muzyce kościelnej (20'46"; 19,9 MB).

»
123456789
Strona 3 z 35, wyświetlono pozycje od 21 do 30, łącznie pozycji: 343.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x